كردستان بزرگ آريايي

کردستان عراق و ترکیه؟ کردستان ایران در خاک کشورهای همسایه - كردستان بزرگ آريايي

کردستان عراق و ترکیه؟ کردستان ایران در خاک کشورهای همسایه

کردستان ایران در خاک کشورهای همسایه 

در تصویر نقشه کردستان عزیز و قفقاز را می بینید که مرزبندی های سیاسی قرون ۱۹و ۲۰ به دست استعمارگران روس و انگلیس بین ما و این بخش های عزیز کشورمان فاصله انداخته است.بله هموطنان شهرهای مهم سلیمانیه و اربیل در عراق،ارزروم و دیاربکر در ترکیه و شهر حسکه در سوریه بخش هایی جدانشدنی از سرزمین مان بود البته قبل از شکل گیری سلسله منحوس قاجار.

تمامی اقوام غیر فارسی ‌زبان ایرانی ریشه آریایی و ایرانی دارند از جمله تمامی کردها و آذری ها.

کردستان در اشغال ترکیه با وسعت تقریبی ۲۲۰ هزار کیلومتر مربع

کردستان در اشغال سوریه با وسعت تقریبی ۲۰ هزار کیلومتر مربع

نقشه کردستان در اشغال عراق با وسعت تقریبی ۸۰ هزار کیلومتر مربع

همان بخش هایی که از ایران در دوره قاجار جدا شده کردستان عراق امروزی را تشکیل میدهد.پرچم کردستان عراق مشتمل برسه رنگ است قرمز که یادآور خون شهیدانی است که در راه وطن شهید شده اند سفید نشان دهنده ی خوی صلح دوستی این مردم است و سبز که نشان دهنده ی سرسبزی و زیبایی این سرزمین است.این پرچم همانند پرچم تاجیکستان برگرفته از پرچم ایران است.

پرچم کردستان عراق که معمولا به عنوان پرچم کل کردها هم به کار می رود در پایین مشاهده می شود.

آیا بارزانی ها هم چشم به تجزیه ایران دوخته اند؟ خیر

مسعود بارزانی که حکومت اقلیم شمال عراق (منطقه خودگردان کردنشین عراق) را برعهده دارد بار دیگر و این بار با نقشه ای جنجالی که در آن بخش غربی کشور از ایران جدا شده است خبرساز شد.

در نقشه بزرگی که جلوی غرفه منطقه کردستان عراق در نمایشگاه جهانی کتاب فرانکفورت آویزان شده است بخش های غربی ایران شامل استان های کردستان، کرمانشاه، نیمی از آذربایجان غربی و بخش شمالی استان خوزستان از مام میهن جدا شده است! به گزارش روزنامه حریت، در این نقشه مناطق جنوبی خاک ترکیه نیز تجزیه و به کشوری به نام کردستان الحاق شده اند. سفارت ترکیه در برلین اعلام کرده است اقدامات قانونی لازم در این زمینه را آغاز کرده است.
مسعود بارزانی همواره از حمایت ایران چه در دوره قبل از جمهوری اسلامی و چه در دوره جمهوری اسلامی برخوردار بوده است.تا پیش از آنکه منطقه خودمختار شمال عراق به وجود بیاید این نقشه ها ماهیت رسمی نداشته اند اما اکنون نقشه ایران تجزیه شده از سوی یک منطقه به نام منطقه خودمختار کردستان عراق که به رسمیت شناخته شده است آگاهانه منتشر می گردد.هنوز معلوم نیست مقامات ایرانی چه عکس العملی نسبت به این نقشه ها داشته اند و چه برخوردی در این باره در پیش خواهند گرفت.

سخنان تاریخی مصطفی بارزانی رهبر رستاخیز اقلیم کردستان 

هرجا کرد است آنجا ایران است

کردستان امروز و آینده نیاز به حمایت های بیشتری از طرف دولت ایران دارد . خوشبختانه چندی پیش گروه پژاک کردستان ایران با پخش شب نامه های گسترده ای در مناطق کرد نشین ایران سخن از الحاق سرزمینهای کردستان عراق و ترکیه به مام میهنشان یعنی ایران گفتند . امید است این گروها با اندیشه ایرانی، دست به چنین اقدامی زده باشند و در جهت یکی شدن دگر باره ملت ایران کوشش کنند .ما جدا کردن (اتصال و الحاق دوباره) شمال، جنوب و غرب کردستان از دولت‌های غاصب و نژادپرست ترکیه، سوریه و عراق و الحاق آن به ایران را امری طبیعی و حق قانونی خودمان می‌دانیم (زیرا کردها تنها با ایران پیشینه و وابستگی نژادی - فرهنگی - هنری و تاریخی دارند).

نبرد چالدران و جدایی کردستان غربی از ایران

شهرهای اشغال شده ایران در کردستان ترکیه پیش از نبرد چالدران بین شاه اسماعیل صفوی و ترکان عثمانی در سال 1514 میلادی شامل زیر می باشد :

دیار بکر (آمد) - وان  - غازی عینتاب (دیلوک)  - بینگول (چیولیک)  - آدیامان (سمسور)  - سیواس  - اسکندرون  - ارزروم  - ارزنجان - قارص  - تاتوان  - مرعش  - الازیغ (خارپوت)  - باتمان  - تونجلی (درسیم)  - ماردین  - مالاتیا  - دوغو بایزید  - حکاری (جولامیرگ)  - شرناخ  - بوتان

کوردستان ایران را پس بدهید، ایران چشم انتظار دیاربکر و سیواس است 

همه ایرانیان و کوردهای با غیرت و همه مخالفان پان تورکسیم

این تصویر را در سایت ها و وبلاگ هایتان منتشر کنید

نقشه تجزیه ترکیه - نقشه كردستان تركيه

نقشه را در شبكه هاي اجتماعي و صفحات وبلاگ خود بازنشر كنيد

 

 

همه ما كردها اعتقاد داريم: تجزیه ایران خیر + اتحاد با ایران آری

اگر کردستان که در دوران قاجار جز خاک میهن بود از عراق و ترکیه و سوریه جدا شده و به دامن میهن عزیزمان برگردد ما از آن استقبال می کنیم البته بهتر است با صلح و مذاکره نه باجنگ. در ضمن بازگشت بخشی از میهن به سرزمین مادری به معنی تجزیه عراق و ترکیه و سوریه نیست چون از اول هم متعلق به آن نبوده است اما کردستان هزاران سال بخش جدایی ناپذیر از خاک سرزمین جاوید ایران بوده،هست و خواهد بود و جدایی و تجزیه حتی یک متر مربع از آن هم برای ملت ایران قابل پذیرش نیست.

امروز فقط اتحاد

کردستان بزرگ شامل تمامی مناطق کردنشین ترکیه و عراق و سوریه هزاران سال بخشی از کشور ایران بوده و هست به امید برچیده شدن مرزهای استعماری انگلستان و امپراتوری جانی و نژادپرست عثمانی.  

تمام مناطق کردنشین متعلق به ایران است و به زودي بخش های جدا شده به ایران خواهند پیوست

تاریخچه کردستان بزرگ در سایه ایران بزرگ

http://mohsentahmasebi.blogfa.com/post-12.aspx

درصد تشکیل دهنده کردهای ایرانی تبار در کل کردستان بزرگ ایران

تصویر به زودی بارگذاری می شود

  کردستان بزرگ آریایی در سایه ایران بزرگ

تصویر به زودی بارگذاری می شود

همان طور که می بینید نقشه ها تا حدودی با هم اختلافات جزیی دارند اما تا جایی که من بررسی کردم حوالی شهر سیواس در مرکز ترکیه وحوالی شهر بندری انتاکیه در حاشیه دریای مدیترانه در جنوب به نوعی غربی ترین شهرهایی هستند که درصد قابل توجهی از جمعیت کرد هستند(از سمت ایران سرزمین مادری کرد باغیرت) و به بیان بهتر مرزهای غربی ایران تا این شهرها باید گسترش پیدا کند.

کردیم و از تبار آریایی بسم الله اگر حریف مایی

دولت نژادپرست ترکیه که به ظاهر دوست ایران است اما تا سال ۲۰۱۰ در سند ملی امنیت این کشور ایران به عنوان دشمن ذکر شده بود و در قتل عام کردها در قرن بیستم تمام تلاش خود را به کار بست.در بین سال‌های ۱۹۳۷ تا ۱۹۳۸ ارتش ترکیه به رهبری آتاترک نژادپرست ۶۵٬۰۰۰ تا ۷۰٬۰۰۰ از کردهای علوی ساکن استان درسیم(استان تونج ‌ایلی امروزی) را قتل عام کردند.


بژی کوردستان بزرگ آریایی

بژی ایران

هه موو روژیکتان پیروز بی

هر جا کرد هست آن جا ایران است

فاصله سزای ما نیست این جدایی حق ما نیست

 

داروخانه معنوی یا همان گنجینه معنوی نام کتاب مشهوری است که از آن هزارها نسخه چاپ شده و در کتابفروشی های کشورهای پارسی زبان به فروش می رسد. در داروخانه معنوی تمامی دعاهای با عظمت و پرفضیلت مثل دعای معراج ، دعای صحیفه ، دعای عهد ، دعای هفت هیکل ، دعای گنج العشر و تمامی آیات و دعاعای پرفضیلت که برای دفع امراض ، و برآورده شده حاجات و مقاصد دیگر استفاده می شود در این کتاب توسط رضا جاهد گنجانیده شده است.

http://s1.picofile.com/file/7517349565/ganjhaye_manavi_shiabooks_ir_.zip.html
 
+ نوشته شده در  جمعه بیستم تیر 1393ساعت 2:44  توسط سوما